Починаємо співпрацю з Агенцією розвитку Миколаєва

Починаємо співпрацю з Агенцією розвитку Миколаєва

Днями підписали з міською Агенцією меморандум про співпрацю. Це початок нашої спільної роботи для добробуту Миколаївської громади. Поспілкувалися з представниками їхньої команди та розповіли про нашу.

Також обговорили нагальні потреби Миколаєва та те, як можемо обʼєднати зусилля для їхнього вирішення. Маємо певні плани, адже є спільні напрямки та партнери.